Školní metodik prevence

Mgr. Marie Huplíková, telefon: 597 723 121

     

Jedná se o informační a poradenské služby v oblasti sociálně patologických jevů pro žáky, rodiče, učitele. Kdykoli po písemné nebo telefonické domluvě.

Den zdraví 25.10.2016

Těsně před podzimními prázdninami proběhla na naší škole akce s názvem Den zdraví. Žáci se místo matematiky, českého jazyka a jiných předmětů učili, jak se starat o své tělo, aby byli zdraví a spokojení. A tak kromě prezentací o zdravém životním stylu si i zkoušeli vytvořit zdravé jídelníčky nebo výtvarně ztvárnit zdravý životní styl. Vrcholem pak byl pohyb a to formou skoků přes švihadlo, které bývá v posledních letech opomíjeno. Ne všichni byli se svým výkonem spokojeni .

 

Minimální preventivní program 2018/2019 zde

Den zdraví na Pustevnách - větráme plíce

Kontaktujte mě