Anglický jazyk - 9. třída

Zdravím děti, žáci, studenti !
Pokud byste měli nějakou otázku k učivu nebo chtěli se podělit, jak se máte,co třeba děláte apod.......můžete mi napsat
na mail: stonava.kheimerova@seznam.cz
Těším se až se zase spolu uvidíme ve škole.  = )      K.H.

STÁLE MI OD NĚKTERÝCH CHYBÍ VYPRACOVANÉ PRACOVNÍ LISTY!!!!

Bude zohledněno při hodnocení.

31.5

Učebnice str. 16 cv. 2 - doplňte a napište do sešitu věty pod článkem Cycle Wales - If they go to North Wales, they can ride ..........
 a doplňte cvičení Now you. Vymyslete k tomu další 3 své věty.

13.5.

Úkol pro skupinu A i B

Pracovní list na procvičení  zde: In the future

Katka Ma.  pracovní list zde: Present simple

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.5.

Úkol pro skupinu A i B

Úkol na další týden bude trochu jiný, ať máme změnu... Vašim úkolem tentokrát bude vytvořit, vymyslet křížovku, osmisměrku nebo jiné zábavné cvičení. Samozřejmě v angličtině. ;-)

Můžete si sami vybrat okruh, ke ktérému křížovku nebo jiné cvičení vymyslíte : cestování, doprava, oblečení, počasí, prázdniny, město, volný čas, sport, bezpečnost na silnici, první pomoc.

-------------------------------------------------------------------------------

22.4. - STÁLE MI NĚKTEŘÍ NEPOSLALI PŘEDCHÁZEJÍCÍ ÚKOL!!!!

• str. 12 / celá

Pošlete mailem ke kontrole a připište mi mi do e-mailu - What do you do during the quarantine?

Učebnice

Do exercise booku si napište větší nadpis Out and about. Pod nadpis si opište slovíčka ze str. 23,24 bez výslovnosti.

Učebnice str.15, 16 – abyste nemuseli vše opisovat, vypracovala jsem vám pracovní list - zde: PL U2 15,16

• str. 11 cv.1a,b

______________________________________________________________

15.4.

Učebnice

Učebnice str.15, 16 – abyste nemuseli vše opisovat, vypracovala jsem vám pracovní list - zde: PL U2 15,16

• str. 11 cv.1a,b

Pokud chcete, můžete se mnou komunikovat i přes EDMODO. Většina z vás tuto stránku zná, již jsme s ní párkrát pracovali. Ale musíte se k ní znovu zaregistrovat pomocí vašeho mailu. Je to dobrovolné!

Postup pro připojení:

1. Najdu si stránku:      https://new.edmodo.com/?go2url=%2Fhome
  2. V pravém horním rohu kliknu na SIGN UP
  3. Dále kliknu na STUDENT ACCOUNT
  4. V dalším kroku vyplníte informace.  Jako  CLASS CODE uvedete toto:    vmqhxm                     (Každá třída má svůj kód!!!)
  5. Kliknete CREATE YOUR ACCOUNT

Učebnice

– str. 12 cv. 1 WORD WATCH – vytvoř myšlenkovou mapu (vytiskneme si pak do portfolia) a pak pošli mailem

• Str. 10 / pouze cv. 11, 12 -  poslat mailem

Postup pro připojení:

1. Najdu si stránku:      https://new.edmodo.com/?go2url=%2Fhome
  2. V pravém horním rohu kliknu na SIGN UP
  3. Dále kliknu na STUDENT ACCOUNT
  4. V dalším kroku vyplníte informace.  Jako  CLASS CODE uvedete toto:    shdfzs                     (Každá třída má svůj kód!!!)
  5. Kliknete CREATE YOUR ACCOUNT

__________________________________________________________________________________

24.3.

Učebnice

– str. 12 cv. 1 WORD WATCH – vytvoř myšlenkovou mapu (vytiskneme si pak do portfolia) – pošli mailem

• Str. 10 / celá , pouze cv. 11 poslat mailem

• Str. 9 / celá, pouze cvičení 9b, 10a poslat mailem

17.3.

Skupina - A   (Natka, Adam,......)

Pracovní sešit - str. 9 / celá  - věty přepište do wordu a pošlete jako přílohu ke kontrole na můj mail do 20.3.. Do předmětu mailu napište své jméno.

Skupina - B   (Kuba, Amálka,......)

Učebnice - str. 10 FOCUS ON WORDS - udělej ve wordu seznam dobrých a špatných pocitů  (vypiš pocity z kapitoly 1 a můžeš přidat i další ). Pak pošlete na mail ke kontrole do 20.3.. Do předmětu mailu napište své jméno.