Český jazyk - 8. třída

Váženi rodiče a žáci 8. třídy,

mrzí mne že se opět dostavily komplikace výuky v podobě distančního vzdělávání. Doufejme, že se brzy vše dostane do normálu. Nicméně do 2.listopadu budou děti pracovat doma. Zapůjčila jsem jim ze školy knihu J.Verna: Dvacet tisíc mil pod mořem, kterou během té doby mají přečíst. Poslouží jim k rozšířování slovní zásoby, vylepšení pravopisu i výchovně.
Žáci také obdrželi úryvek z Dalimilovy kroniky, který si mají připravit zpaměti k přednesu. Zároveň si napíší domácí slohovou práci (Robinson Crusoe), na kterou jsem je připravila.
Pokud by distanční výuka měla pokračovat i po 2. listopadu, ráda bych se s vámi domluvila na on-line výuce. Jestliže nebude fungovat online platforma školy, určitě si domluvíme individuální videohovory, kdy vysvětlím, procvičím a ověřím učivo vašeho dítěte. Věřte, že 2x 15 minut týdně dá víc, než 3 hodiny četby odborného textu.
Děkuji Vám za spolupráci.
Mgr. Marie Huplíková (výchovná poradkyně)