Anglický jazyk - 8. třída

Zdravím děti, žáci, studenti !
Pokud byste měli nějakou otázku k učivu nebo chtěli se podělit, jak se máte,co třeba děláte apod.......můžete mi napsat
na mail: stonava.kheimerova@seznam.cz
Těším se až se zase spolu uvidíme ve škole.  = )      K.H.

22.4.

Pracovní sešit str. 35 / celá - pak pošlete mailem ke kontrole
A napište mi mi do e-mailu - What do you do during the quarantine?

Stále mi někteří neposlali předcházející úkol!!!!!

________________________________________________________________________________________---

15.4.

Učebnice - Unit 7str. 55

- abyste nemuseli vše opisovat, vypracovala jsem vám pracovní list - zde: U7 PL

ACTIVITY – učebnice

Popřemýšlej o třídním výletu, který by se ti líbil, a dělej si poznámky ve wordu. Vytvořte něco jako nástěnku v učebnici.

Where would you like to go ? Write a card for the notice board. Why not draw a picture about the trip, too? What activity would you like to do?

Do exercise booku si napište větší nadpis New Horizons. Pod nadpis si opište slovíčka ze str. 61 bez výslovnosti.

Pokud chcete, můžete se mnou komunikovat i přes EDMODO. Většina z vás tuto stránku zná, již jsme s ní párkrát pracovali. Ale musíte se k ní znovu zaregistrovat pomocí vašeho mailu. Je to dobrovolné!

Postup pro připojení:

1. Najdu si stránku:      https://new.edmodo.com/?go2url=%2Fhome
  2. V pravém horním rohu kliknu na SIGN UP
  3. Dále kliknu na STUDENT ACCOUNT
  4. V dalším kroku vyplníte informace.  Jako  CLASS CODE uvedete toto:    nbkgjp                      (Každá třída má svůj kód!!!)
  5. Kliknete CREATE YOUR ACCOUNT

_________________________________________________________________________________________

24.3.

učebnice

str. 53 cv. 2,3 - poslat mailem
str. 52 cv. 1 -poslat mailem

17.3.

Opakování would like to, going to

Procvičit na netu můžete zde:

Učebnice Unit 6 - str. 50 cv. 1 (would like to),2 (going to)  - cvičení si přepište do wordu a pošlete v příloze na můj mail do 20.3.. Do předmětu mailu napište své jméno a třídu.