Přírodopis - 7. třída

1.6. - 5.6.:
Zhlédněte video na téma list, zpracujte poznámky do sešitu a ofotťě mi je a pošlete ke kontrole.
Odkaz:

Ráda by jsem už konečně viděla nějaké práce od děti, které neposílají vůbec úkoly nebo jenom sporadicky. Nebudu je tady vyjmenovávat, oni dobře ví, o koho se jedná, spíš se obávám, že těch úkolů se nahromadí tolik, že to  nebudou dávat.

27.5. - 29.5:
Zhlédněte video na téma stonek, zpracujte poznámky do sešitu a ofotťě mi je a pošlete ke kontrole.
Odkaz: www.youtube.com/watch?v=uiQP8J7OBsY

18.5. - 22.5:
Zhléněte video na téma kořen, zpracujte poznámky do sešitu a pošlete mi název divadelní hry o které se mluví ve videu. Odkaz: www.youtube.com/watch?v=wIBDjLohLpY

4. 5. - 17. 5. 2020:
Z důvodu volných květnových dní i větší náročnosti úkolu, máte k dispozici více času. Co máte dělat? Vyberte si jákehokoliv živočicha nebo rostlinu a vypracujte o něm nebo ní prezentaci cca 5 oken a zašlete na už známý e  mail.
Ti, kteří mi zaslali názory, myšlenky, pocity moc děkuji, pozorně jsem si všechny přečetla.

27.4. - 1.5.:
Milí sedmáci, odpočiňte si trochu od učení. Zašlete mi, prosím, vaše myšlenky, názory, pocity, které máte v této mimořádné době. Zajímá mě, co děláte, jak se cítíte, co prožíváte ( pokud chcete psát, že se 6 hodin denně učíte přírodopis, tak to ani neposílejte). Chybí mi komunikace s vámi, tak si pojďme touto cestou povykládat. Posílejte na e-mail: j.harokova@seznam.cz

20.4. - 24.4:
Milí žáci, z důvodu zvýšené poptávky na testy jsem vám jeden vytvořila. Vypracování mi nemusíte zasílám, uvidím ho přes můj učitelský panel. Pokud chcete, tak si test můžete poslat na váš e-mail.

TEST: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc70ulrFJHpvrk28FKuAyhyUftwh2G8FIdnFHvBvlqhoa2naA/viewform?usp=sf_link

Hodnocení:
9 bodů - 1
8 bodů - 2
7-6 bodů - 3
5-4 bodů - 4
3-0 bodů - 5

Hodnocení je pouze orientační, v mimořádné situaci neznámkuji.

Dodělat písemně jednu virovou a jednu bakteriální nemoc dle pokynů v hodině. Nové učivo: do sešitu zpracuj krátce bakteriální nemoci: Tuberkulóza, Chlamydióza, Listerióza, Tetanus, Záškrt a Tularémie. Drž se podobné osnovy jako ve škole v učeb IT: původce, příznaky, léčba, prevence, jaká je to nemoc. V týdnu od 23. 3. do 27. 3. 2020 vypracovat soubor PL-Viry-a-bakterie a zaslat na e-mail: j.harokova@seznam.cz. V týdnu od 30.3 - 3.4. nakreslit a popsat zrněnku a trepku. Vypracovat do sešitu.

Soubory: