Německý jazyk - 7. ročník

MILÍ ŽÁCI, PROSÍM O ZASÍLÁNÍ VAŠICH PRACÍ NA EMAIL: juditajuraskova@seznam.cz. Pokud jste využili jiný email, prosím o přeposlání. Děkuji a přeji hezký den.

10.6.Milí sedmáci , blíží se konec školního roku a  s tím spojené vaše závěrečné hodnocení, tedy známka na vysvědčení. Aby byla podle vašich představ, posílali jste úkoly. Ne všichni ale byli důslední a řada úkolů jim chybí. Níže uvedení žáci zkontrolují stránky a pošlou zbývající úkoly. Jsou to: Kuba  Hof. , Kuba H., Lukáš, Jarda, Ondra, Timea.

Zopakujte si slovesa a připomeňte si časování sloves.

4.6. Na tento týden trochu opakování měsíců a ročních období. Zopakuj si tato slovíčka. PL k tomuto tématu vložím hned, jak mi to technika dovolí. Žáci, kteří budou příští týden ve škole, nemusí posílat, probereme ve škole.

1.6. Milí rodiče a žáci, od 8.6. budou umožněny konzultace ve škole i pro žáky 7. třídy. Napište mi, prosím, do 2.6., zda budeta mít o konzultace zájem.Děkuji a přeji všem svým žákům vše nejlepší ke Dni dětí.

28.5.
I tento týden bude opkování, udělej si test a pošli mi správné odpovědi:

21.5.Na tento týden máme nový PL. Je to opakování z 1. lekce. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, ozvete se.

Připomínám všem, že se zítra 21.5. v 11 hod sejdeme na Discordu a probereme si slovíčka z okruhu školní potřeby. Těším se na vás!!!

14.5.Milí žáci, stále ještě nemám ode všech opakovacíL. Pošlete! a teď nová práce:

1.zopakujte si slovíčka k tématu školní potřeby v učebnici na str. 27

2. zkus udělat německou křížovku ( slovíčka mohou být z různých témat, ale tajenka by měla mít alespoň 5 písmen), vyfoť a pošli

6.5. Dokončete , prosím, pracovní listy , a pak si zopakuj všechna slovíčka z úvodní a 1. lekce ( dny v týdnu, číslovky, barvy). Něco probereme ve čtvrtek  7.5. v 11 hod na Discordu

• Podle pl budeme opakovat, pošli do středy 6.5

CCI28042020_0003.jpg (444293)
CCI28042020_0002.jpg (497297)

• Do sešitu přelož následující otázky, vyfoť a pošli do pondělí 27.4.
  1. Jak se jmenuješ?
  2. Kolik je ti let?
  3. Je to tvůj sešit?
  4. Kdy máš narozeniny?