Den zdraví 25.10.2016

V úterý 25.10.2016 od 8 do 12 hodin proběhla na naší škole výuka zaměřená na zdravý životní styl pod názvem: Den zdraví. Žáci se dozvěděli, jak se správně ke svému tělu chovat, aby byli zdraví a spokojení. Sami se také zapojili do výtvarných, literárních a sportovních aktivit. Donesli si rovněž zdravou svačinu, nakrmili i ty, kteří neměli svačinu žádnou J a plánovali si, jak změní svůj životní styl, aby do budoucna žili zdravěji. Žáci 8. A 9. třídy přivítali navíc odborníky ze Státního zdravotního ústavu, kteří rovněž přispěli k rozšíření jejich vědomostí v oblasti zdravého životního stylu. Následně ještě zhlédli preventivní film Sami, který je uvedl do problematiky a nebezpečí poruch příjmy potravy: bulimie a anorexie. Celá akce proběhla v dobré náladě a ke spokojenosti dětí.

1. stupeň ve fotografiích - 2. stupeň ve fotografiích

 

Ukázky literárních prací -

 

Ukázky prezentací -