Tělesná výchova

My máme rádi pohyb!!!

Kdo?  Děvčata 6. a 7. třída

Proč? Baví nás!

Jak to? Propojili jsme pohyb s hudbou!

Mladší děvčata zažila hodinu pohybu s hudbou. Vybrali jsme si svižné Jablčko od Kristíny. A pak už to začalo: nejprve rozcvička podle hudby, pak si skupinky děvčat připravovaly svoje cvičení podle hudby. Mohly zvolit prvky gymnastické i kombinaci s míčem.

Jaké to bylo? Podívejte se na fotky!

Jaké to bylo? Super!

Jaké to bylo? Chceme zase!

Cvičení nebylo perfektně provedené, ale bylo vymyšlené a provedené s radostí. Velká pochvala všem děvčatům!!!

LVVZ 2015

I v letošním roce byli žáci sedmé třdy na lyžařském kurzu, podívejte se na fotografie nebo videoukázku...

Skok vysoký

Ve středu 11. března proběhla v hale tradiční soutěž ve skoku vysokém. Zúčastnili se ho skokani a skokanky ze ZŠ Albrechtice, Horní Suchá, Těrlicko a samozřejmě byla zastoupena i naše škola. Všichni se snažili, ale zvítězit mohli jen někteří. Ti nejlepší J.

Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným.

Výsledková listina:

Mladší žákyně: